€ 7,42 euro brutto/h

Niemcy praca na produkcji od zaraz jako pracownik produkcji Zerbst Anhalt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zerbst Anhalt
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 00:43

Oferta na produkcji praca w Niemczech od zaraz na terenie miasta Zerbst Anhalt dla Polaków z komunikatywną znajomością języka niemieckiego – stanowisko pracownika produkcji (ogłoszenie głównie dla kobiet).

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Zerbst Anhalt

Zarobki: 7,42 euro brutto/h

Praca od zaraz!

Zadania:

  • Praca na produkcji, wykonywanie różnych czynności w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • Wsparcie procesów produkcyjnych przy taśmie
  •  Inne zadania zlecone przez przełożonych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • chęć do podjęcia stałej współpracy i zamieszkania w Niemczech
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • poszukujemy 4 kobiet

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie – koszt jaki musi pokryć to 150 euro za miesiąc
  • umowa na czas nieokreślony
  • odzież ochronna
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie przed podjęciem pracy

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowana podjęciem tej pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • praca@agencjapracy-polonica.pl

z dopiskiem: pracownik produkcji
możliwość kontaktu telefonicznego: 717237354

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/pracownik-produkcji-niemcy,616571.html

ID ogłoszenia: 203530a49d73f449

1 odpowiedź na “Niemcy praca na produkcji od zaraz jako pracownik produkcji Zerbst Anhalt”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy.
    Nazywam się Łukasz mam 28 lat jestem sprawny fizycznie kulturalny bez nałogów oraz sumienny.
    Posiadam duży bagaż doświadczenia pracowałem w wielu firmach zagranicznych które znajdują się w Anglii oraz Holandii.
    Znam j.angielski aktualnie uczę się j.niemieckiego można powiedzieć że opanowałem już podstawy języka niemieckiego.
    Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz

    Kontakt lukas.schens@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam Łukasz