€ 1600 euro brutto

Niemcy praca na produkcji opakowań bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 00:30

Producent opakowań kartonowych z Berlina zatrudni od zaraz dla 2 Polaków. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji pudełek.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Start: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za sklejanie, składanie i kontrolę jakości produktów
  • wsparcie w bieżących zadaniach
  • wprowadzanie poprawek produkcyjnych
  • inne zadania zlecane przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • zręczność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • komunikatywność, odpowiedzialność
  • autodyscyplina
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • duża dokładność i przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • płatny urlop
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zniżki na korzystanie ze stołówki firmowej w miejscu zatrudnienia
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • zarobki w wysokości 1600 euro brutto miesięcznie wypłacane zawsze na czas
  • premie za wydajność

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca produkcji opakowań, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-opakowan-berlin/

ID ogłoszenia: 72557715673186df

14 Odpowiedzi na “Niemcy praca na produkcji opakowań bez znajomości języka od zaraz Berlin”

  1. Paweł Smoleń na 28 czerwca 2016 @ 12:48

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą kontakt : +48 695 415 498

  2. mateusz-ak na 28 czerwca 2016 @ 18:06

    WRAZ Z DZIEWCZYNA JESTESMY ZAINTERESOWANI PANSTWA OFERTA :)
    prosze o kontakt : 697429952 bądz : mateusz-ak@o2.pl

  3. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, posiadamy własny samochód więc dojazd nie stanowił by problemu. Proszę o kontakt 725422829 lub iwona.majka23@interia.pl

  4. witamy wraz z dziewczynom jestesmy zainteresowani pracom u was przeslalismy cv na meila

  5. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy razem z ojcem. Mam wykształcenie wyższe ojciec natomiast 33 letni staż pracy oraz 3 letnią praktykę na magazynie. Nadmieniam, że jesteśmy osobami niepalącymi oraz niepijącymi alkoholu. Oto nasze dane kontaktowe: Tel. 882927957 lub email ppaszkiewicz.88@wp.pl
    Pozdrawiamy

  6. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Posiadamy własny samochód. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dojechać do Niemiec w celu podjęcia pracy. Prosimy o kontakt 667302020

  7. Jestem zainteresowany i gotowy do pojęcia pracy wojta-83@wp.pl

  8. Bartosz Karczmarczyk na 29 czerwca 2016 @ 20:48

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowaniu Panstwa ofertą pracy Cv przesyłam na maila a numer kontaktowy to +48 883633149 LUB mail karbartosz199898@wp.pl Pozdrawiam

  9. jestem zainteresowany oferta, wraz z Dziewczyna, prosze o kontakt: 783-282-289

  10. mondi125 na 1 lipca 2016 @ 15:30

    jestem zainteresowana praca u panstwa prosze o kontakt na email anasko10@interia.pl

  11. Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy.CV przesłałam na maila.Tel +48 502299585

  12. Witam, wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani praca u panstwa. Zostawiam numer kontakowy 783282289, mam nadzieje ze do uslyszenia!

  13. Witam serdecznie ! Wraz z żoną jesteśmy gotowi natychmiast podjąć tą pracę.Proszę o kontakt na nr.telefonu 723-779-630 .pozdrawiam Tomasz

  14. Jestesmy zainteresowani oferta panstwa , oraz gotowi podjac prace od zaraz . Zostawiam nr kontaktowy 691184029