€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz na produkcji opakowań kartonowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2015 03:48

Aktualnie oferujemy pracę w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie od zaraz w drukarni z Berlina bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Miejsce: Berlin

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik zatrudniony będzie w drukarni na produkcji opakowań kartonowych na zlecenie różnych firm.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie wydruków reklamowych na kartonach, sprawdzanie jakości produkcji, zajmowanie się poprawianiem niedoróbek produkcyjnych.
  • Obowiązkiem będzie obsługa maszyn drukarskich.
  • Dodatkowo pracownik będzie składał, sklejał i przycinał kartony.
  • Konieczne będzie również pakowanie kartonów w odpowiedniej ilości i przygotowanie do magazynowania.

Oczekiwania:

  • umiejętność wyciągania wniosków
  • gotowość do przejścia szkolenia z obsługi maszyn produkcyjnych i zasad BHP
  • duża zręczność, kreatywność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem do pracy

Oferta:

  • pracodawca zapewnia zamieszkanie wraz z innymi współpracownikami z Polski
  • zatrudnienie od zaraz
  • opłacone ubezpieczenie i odprowadzane składki
  • umowa na niemieckich warunkach
  • wsparcie już w procesie rekrutacji, natomiast na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o zatytułowanie wiadomości: nr. ref.: PO/02/15, załączenie CV i wysłanie na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-berlin/

ID ogłoszenia: 71354c7a21438708

23 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz na produkcji opakowań kartonowych bez języka Berlin”

  1. Jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt. 505122032

  2. witam jestem zaiteresowany pracą prosze zostawiam telefon 505374291

  3. ania272727 na 28 stycznia 2015 @ 10:31

    Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem oferta pracy mój numer 724-343-339

  4. Jestem zainteresowany pracą,proszę o kontakt 724513871 CV prześlę niebawem.Pozdrawiam

  5. witam jestem bardzo zainteresowany ww ofertą pracy
    mogę przyjechać w każdej chwili
    tel.+48 517 331 350

  6. Witam jestem bardzo zainteresowany z kolegą ww ofertą pracy. Możemy wyjechać w każdej chwili. Proszę o kontakt 693564492

  7. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 732972633

  8. AleksanderEwelina na 28 stycznia 2015 @ 20:45

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam tez uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  9. adamus1970 na 29 stycznia 2015 @ 09:02

    jestem zainteresowany i gotowy do wyjazdu od zaraz tel +48 667450710

  10. Jestem zainteresowana ofertą, wysłałam dokumenty już wczoraj na maila, mogę wyjechać w każdej chwili, proszę o kontakt 790 476 944

  11. Jestem zainteresowany tą pracą.Posiadam auto więc mogę przyjechać w każdej chwili.nr. kontaktowy 697525217. Pozdrawiam.

  12. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 514 127 820

  13. Witam, jestem zainteresowany i dyspozycyjny od zaraz tel. 516184521

  14. przemek87 na 1 lutego 2015 @ 14:33

    Witam, jestem zainteresowany tą pracą, mogę wyjechać w każdej chwili, mam 27 lat, mieszkam we Wrocławiu. tel 790877055

  15. agata2015 na 2 lutego 2015 @ 15:47

    witaj jestem zainteresowana i jestem zawodu introligator 723502609

  16. trojan74 na 2 lutego 2015 @ 18:53

    Witam,jestem poważnie zainteresowany podjęciem pracy w Państwa Firmie.
    Obecnie pracuję w drukarni w Polsce na stanowisku pomocnika maszynisty
    maszyn wykrawających.Myślę,że zdobyte doświadczenie mogłoby mi pomóc
    w pracy w Waszej drukarni.Posiadam również uprawnienia na wózki widłowe. Jestem,dyspozycyjny od zaraz,posiadam własne auto
    oraz gotowy do szkoleń BHP.Proszę o kontakt tel.664394853.

  17. mateuszklas1993 na 2 lutego 2015 @ 20:10

    Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy proszę o kontakt +31687187128

  18. jarek14g na 2 lutego 2015 @ 21:00

    Witam,
    jestem studentem germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim.
    chętnie podejmę tą pracę. proszę o kontakt.

  19. Michal_87 na 2 lutego 2015 @ 21:59

    Witam :) czy jest możliwość robienia nadgodzin czy to wszystko w zakresie pełnego etatu ?

  20. marcinberlin12 na 7 lutego 2015 @ 22:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt 725-766-907.

  21. Schnitzer22 na 9 lutego 2015 @ 15:19

    Guten Tag! Podejmę pracę od jutra.Jestem na miejscu w Berlinie.Mój numer telefonu:004915216796032 Maciej.

  22. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy 5-osób.Proszę o kontakt 512-087-766.Bolesław.