€ 8,19 euro brutto/ godzina

Niemcy praca na produkcji przy montażu i pakowaniu Hardheim 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hardheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2013 12:43

Aktualna propozycja pracy w Niemczech od stycznia 2014 na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w firmie z Hardheim na produkcji przy montowaniu i pakowaniu części z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Montażysta

Lokalizacja: Hardheim

Wynagrodzenie: początkowo przez okres próbny 6 tygodni 8,19euro brutto /h, następnie 9,42 euro brutto

Termin: praca od 07.01.2014

Opis stanowiska:

  • praca na taśmie montażowej
  • montowanie małych części dla przemysłu samochodowego
  • pakowanie gotowych elementów
  • wykonywanie kontroli jakości gotowych produktów

Wymagamy:

  • stan zdrowia umożliwiający pracę na produkcji- osoba nie może mieć alergii na kurz czy tworzywa sztuczne
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • zręczność, odpowiedzialność
  • posiadanie auta- pracownik będzie zakwaterowany 7 km od miejsca pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • doświadczenie będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę
  • dofinansowanie do zakwaterowania
  • praca na 3 zmiany:
  • 6 do 14, 14 do 22, 22 do 6

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: niemcy@gigroup.com
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Montażysta/Montażystka

Rekrutacja trwa do 11 grudnia 2013

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-montazu-na-produkcji-2014-w-hardheim-badenia-wirtembergia/

ID ogłoszenia: 279529e2e088d042

6 komentarzy na “Niemcy praca na produkcji przy montażu i pakowaniu Hardheim 2014”

  1. język niemiecki w stopniu komunikatywnym . praktyka na taśmie montażowej , własne auto możliwość podjęcia pracy w każdej chwili . tel 503 026 605

    • piotrlangowski na 12 stycznia 2014 @ 16:01

      516 421 978
      latek01@wp.pl

      Dzień dobry,

      Szanowni Państwo,
      w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
      Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
      Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

      W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
      PIOTR LANGOWSKI

  2. Jestem zainteresowana ofertą pracy

  3. witam.jestem zainteresowana państwa ofertą pracy wraz z dwoma koleżankami,posiadam samochód i prawo jazdy.proszę o kontakt+48506484643.

  4. Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy724743022

  5. Witam
    Może nie jest jeszcze za późno, ale bardzo jestem zainteresowana ofertą pracy w Państwa firmie. Jestem osobą uczciwą, pracowitą, dokładną, wytrwałą…. Jestem zdecydowana podjąć pracę na czas nieokreślony.
    Pozdrawiam