€ 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca 2017 na produkcji sałatek owocowych i warzywnych bez języka Schwalmtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwalmtal
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 czerwca 2017 02:21

Propozycja zatrudnienia w Schwalmtal na produkcji sałatek owocowych i warzywnych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2017 dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Schwalmtal, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca na produkcji sałatek warzywnych oraz owocowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za maszynowe a także ręczne obieranie, szatkowanie warzyw i owoców
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli składników i dbanie o jak najwyższą jakość
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte na stanowisku produkcyjnym – mile widziane na produkcji spożywczej
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • możliwość odbycia szkolenia w cenie ok. 30 euro w niemieckim sanepidzie
  • chęć do regularnych wyjazdów do Niemiec

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • satysfakcjonujące zarobki i terminowość w ich wypłacaniu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-salatek-owocowych-i-warzywnych-id602824.html

ID ogłoszenia: 93859384603a8853