€ 14-16 € brutto / godz.

Niemcy praca na produkcji samochodów w Monachium od zaraz 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:03

Od zaraz dostępna legalna praca w Niemczech na produkcji samochodów przy montażu elementów w fabryce z Monachium. Propozycja kierowana do osób z kwalifikacjami i znajomością języka.

Firma Stegmann jest jednym z czołowych specjalistów na rynku niemieckim w zakresie doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego. Od ponad 35 lat dostarcza wykwalifikowany personel w nastepujących obszarach: motoryzacja, budowa maszyn, metalurgia, przemysł elektryczny i elektroniczny i inne.

Dla naszego Klienta, swiatowego lidera w branzy motoryzacyjnej poszukujemy w Monachium:
Pracownikow Produkcji

Opis stanowiska:

– montowanie czesci (male i duze elementy, jak np. silnik, siedzenia, karoseria)
– kontrola jakosci
– obsluga maszyn
– ogolne czynnosci produkcyjne

Wymagania:

– komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
– doswiadczenie w produkcji, mile widziane w branzy samochodowej
– wyksztalcenie zawodowe jako mechanik samochodowy, mechanik przemyslowy, mechatronik,
slusarz narzedziowy)
– sprawnosc fizyczna
– gotowosc do pracy zmianowej

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie
– niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
– praca od zaraz w pelnym wymiarze godzin
– praca u renomowanego Klienta
– dostep do najnowszych technologii
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– wsparcie polskojezycznego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

email: iwona.bagniuk@stegmann-personal.de

ID ogłoszenia: 4885a991b34ab16e