€ do uzgodnienia

Niemcy praca na produkcji spożywczej od zaraz w fabryce z Werther 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Werther
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 03:56

Z minimum podstawową znajomością języka do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji spożywczej w fabryce z Werther 2020. Zakwaterowanie będzie zagwarantowane.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem,
zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik produkcji w branży spożywczej
miejsce pracy: Niemcy, Werther

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę – brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:
– umieszczanie towarów na linii produkcyjnej
– produkcja gotowych wyrobów ziemniaczanych
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– gotowość do podjęcia pracy zmianowej
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o pracę.
2. Zakwaterowanie
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy.
5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy.
8. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
9. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
10. Pracę w stabilnej niemieckiej firmie o europejskim zasięgu.
Oraz wiele więcej…

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl
lub dzwoń pod numer tel.:+48713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

ID ogłoszenia: 4805e1744e98ad7f