€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz na produkcji w fabryce czekolady bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:17

Fabryka czekolady z Berlina posiada wakaty na produkcję wyrobów przy pakowaniu i kontroli jakości. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce czekolady
Miasto: Berlin oraz Magdeburg
Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy
Nr ref.: PPROD/N

Zadania:

  • konfekcjonowanie oraz pakowanie wyrobów czekoladowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości i zdejmowanie z taśmy produkcyjnej sztuk które nie spełniają wymogów jakościowych
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i zdolności adaptacyjne
  • punktualność, zaangażowanie
  • pracowitość, niezawodność
  • mile widziane zgłoszenia od pań z doświadczeniem w podobnej pracy
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • uczciwe zarobki
  • druk A1 i kartę EKUZ
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie
  • trójzmianowy system pracy
  • dodatki w wysokości +25% stawki podstawowej za pracę na nadgodziny i w nocy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 73257df55f1558fb

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na produkcji w fabryce czekolady bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam , wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy , posiadamy prawo jazdy oraz wlasny samochod , posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji. Prosze o kontakt.