€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca na produkcji w przetwórni pomidorów bez języka Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:55

Przetwórnia pomidorów zatrudni pracowników bez znajomości języka na produkcję keczupu i koncentratów pomidorowych. Niemcy praca od zaraz dla Polaków w Leverkusen.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Leverkusen

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca w przetwórni pomidorów na produkcji koncentratów pomidorowych, keczupów, pomidorów suszonych, itp.
  • Różne prace produkcyjne w zależności od aktualnego zapotrzebowania zakładu.
  • Do zadań może być zlecone: sortowanie warzyw przy taśmie, kontrola jakości, obsługa maszyn, mieszanie pasy, odmierzanie składników.
  • Inne zadania produkcyjne zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy
  • możliwość przyjechania własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • obowiązkowość, dobre zorganizowanie
  • duża motywacja
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność godzinowa i tym samym możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa niemiecka zgodna z niemieckim układem zbiorowym
  • ubezpieczenie oraz składki
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku pracy
  • zorganizowane miejsce zamieszkania płatne 185 euro miesięcznie
  • zaliczka możliwa jest do wzięcia po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: PPom.015.2015 należy przesłać na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-keczupow-bez-jezyka-leverkusen/

ID ogłoszenia: 155551bca583cfcf