€ 8.19

Oferta pracy w Niemczech na produkcji Dortmund bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2013 00:12

Fabryka z Dortmund w Niemczech poszukuje pracowników na produkcji części na magazynie od zaraz. Praca w Niemczech bez znajomości języka  i doświadczenia.

Wynagrodzenie: 8,19 euro za godzinę brutto + dieta w wysokości: 15 euro za każdy przepracowany dzień

Stanowisko: pracownik produkcji

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zadania:

  • Zadania pracowników będą polegały na odpowiednim przygotowaniu form wtryskowych, przygotowanie oraz obróbka elementów gumowych. Do obowiązków będzie należało wykonywanie prac magazynowych polegających na układanie towarów na paletach, rozładowaniu dostaw, przygotowaniu towarów do wydania, pakowaniu elementów z użyciem maszyn pakujących.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • sumienność, pracowitość, punktualność
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia na wózki widłowe
  • Pierwszeństwo w rekrutacji będą miały osoby które znają język niemiecki

Oferta:

  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • pracę na czas 6 miesięcy
  • umowę bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie w cenie 300 euro- potrącane z wynagrodzenia
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • pomoc z dokumentami
  • możliwość pobrania zaliczki już po tygodniu
  • kursy językowe

Uwaga: nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację czy przygotowanie dokumentów.

Ze względu na zamieszkanie brak możliwości pracy dla par

Aplikacja:
Poprzez formularz na stronie: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-wyrobow-gumowych-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 105229ae4a249a1

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji Dortmund bez znajomości języka”

  1. Witam, jestem zainteresowana wasza oferta. Mam 26 lat i doswiadczenie na linii produkcyjnej (pracowalam w fabryce czesci samochodowych Cooper standard i przy produkcji telewizorow Panasonic)
    Pilnie prosze o odpowiedz
    nati_258@wp.pl

  2. Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, mam spore doswiadczenie na lini produkcyjnej i pracy w magazynie, prace moge podjąć od zaraz.

  3. Tomasz Kumor na 30 grudnia 2013 @ 09:38

    Witam nazywam się Tomasz, mam 37 lat jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, mam spore doświadczenie na linii produkcyjnej i pracy w magazynie (od 8 lat pracuje w fabryce produkującej zmywarki z czego 4 lata na magazynie wysokiego składowania a 4 lata na produkcji ) posiadam polskie uprawnienia na wózki widłowe,prawojazdy kat B prace mogę podjąć od zaraz.W Dortmundzie miałbym gdzie mieszkać także z kwaterunkiem nie było by problemu.

    tel.784626182

  4. Tomasz Kumor na 3 stycznia 2014 @ 10:30

    Witam.
    Nazywam się Tomasz mam 37 lat jestem zainteresowany waszą ofertą pracy mam duże doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej i pracy na magazynie . Od 8 lat pracuje w fabryce produkującej zmywarki ( 4 lata na magazynie i 4 lata na produkcji ) posiadam polskie uprawnienia na wózki widłowe oraz prawojazdy kat. B. Pracę mogę podjąć od razu . Z kwaterunkiem nie mam problemu w Dortmundzie mam rodzinę u której mogę zamieszkać.

    +48784626182
    reiku@interia.pl