€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomosci języka od zaraz na produkcji deserów 03.2015 Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do lipca 2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 23:55

Dam pracę w Niemczech przy produkcji deserów lodowych na stanowisku pomocnika. Oferta z Kolonii bez znajomości języka niemieckiego od marca 2015 do lipca. Zatrudnienie z zakwaterowaniem na miejscu!

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Kolonia

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę plus zapewnione bezpłatne zamieszkanie

Termin: praca od marca do lipca 2015

Obowiązki:

  • Wspieranie prac w fabryce na produkcji deserów lodowych przed sezonem wakacyjnym.
  • Pracownik będzie miał za zadanie kontrolować jakość produktów, dbać o półprodukty oraz zajmować się pakowaniem.
  • Do zadań mogą zostać zlecone inne prace produkcyjne.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługiwania komputera
  • sprawne uczenie się nowych rzeczy
  • sumienne podchodzenie do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • szybkość reakcji, dynamiczne tempo pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dyspozycyjność w okresie marzec – lipiec 2015
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność wykonywania zadań w zespole

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu
  • prace tymczasową od kwietnia do lipca włącznie
  • przyjazne środowisko pracy
  • nowoczesny sprzęt
  • zapewniona odzież robocza
  • szkolenie z zasad BHP oraz obsługi maszyn

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: PP/02/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 67354d55afa4ea7d

13 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomosci języka od zaraz na produkcji deserów 03.2015 Kolonia”

  1. Witam jestem z zawodu piekarz mam43 lat 2 lata pracowale w Australi w cukierni na stanowisku kierwniczym znam HACAP i BHP jestem otwarty na prace od zaraz pozdrawiam Darek 795435049 imej dariusz.kalan@onet.pl

  2. modrzej99 na 9 lutego 2015 @ 09:28

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy ,gotowy na wyjazd tel.535418638

  3. danusiaa na 9 lutego 2015 @ 13:33

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą pracy , gotowa do wyjazdu od zaraz , pracowita , pracowałam już za granicą . Tel: 500393985 E-mail : Danusiaa@onet.pl

  4. Witam jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem. Jestem po szkole spożywczej o profilu piekarz.Jestem sumiennym i pracowitym pracownikiem.Tel. 664244847

  5. Witam – jestem zainteresowany tą ofertą pracy , dyspozycyjny od zaraz , bez nałogów , sumienny ,pracowity , dokładny , zorganizowany biegła znajomość obsługi komputera
    tel. 690519385 e-mail salomon-39@tlen.pl

  6. monika_krzysztof na 10 lutego 2015 @ 12:02

    Witam,
    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy u Państwa. Posiadamy własny samochód i jesteśmy gotowi wyjechać na dłuższy okres czasu. Znamy podstawowe zwroty w języku niemieckim, dobrze komunikujemy się w języku angielskim. Gdyby byli Państwo zainteresowani naszą kandydaturą bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiamy,
    Monika i Krzysztof

    Sehr geehrte Damen und Herren,
    wir haben Ihre Anzeige für die Paare mit Interessen gelesen. Wir sind bereit für einen längeren Auslandsaufenthalt. Wir sprechen ein bischen Deutsch, aber wir möchten unsere Deutschkenntnisse verbessern. Zusätzlich haben wir auch eigenes Auto. Als Anlage fügen wir unseren Lebenslauf bei. Im Voraus danken wir Ihnen für Ihre Aufmerksamkeit. Wir hoffen, dass unsere Kandidatur für Sie interessant sein wird.
    Mit freundlichen Grüßen,
    mail: monikamol@poczta.onet.pl / +48 516215348

  7. Witam. Wraz z kuzynką (chłopak i dziewczyna) jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz. Tel: 512306865

  8. andzia666 na 10 lutego 2015 @ 13:25

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy i gotowa do wyjazdu od zaraz,pracowałam juz za granicą. tel. 668 946 492

  9. bartek8105 na 10 lutego 2015 @ 17:23

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą za granicą, jesteśmy dyspozycyjni i chętnie podejmiemy pracę od zaraz. Posiadamy samochód osobowy.

    Oto nasze numery kontaktowe:
    +48 513 198 101
    +48 780 059 083

    Pozdrawiam,
    Bartosz Hoga

  10. Witam wraz z kolegą jestesmy chetni do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt.kowyni.1979@wp.pl

  11. Monika1990 na 11 lutego 2015 @ 22:24

    Witam jestem zainteresowana praca mam doświadczenie w pracy na produkcji przy lini 796234768

  12. robertszymanski na 14 lutego 2015 @ 18:24

    jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 604697138

  13. Małgorzata na 20 lutego 2015 @ 00:50

    Witam!

    Jestem zainteresowana praca w panstwa firmie .Jestem sumienna, zdyscyplinowana, pracowita, zorganizowana,.Łatwo przystosowuje sie do nowych warunków,szybko się uczę, umie pracować w zespole, jestem chętna do pracy od zaraz, bez nałogów.

    z poważaniem
    Malgorzata
    prosze o kontakt e-mail malgorzata.wojewodka@spoko.pl , tel.48 668436983