€ 6,35 euro brutto/h

Niemcy praca sezonowa marzec 2015 zbiory warzyw, kapusty, sałaty bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 23:05

Oferujemy możliwość zatrudnienia przy zbiorach kapusty i sałaty bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym od marca 2015. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce: Niemcy, Dolna Saksonia

Wynagrodzenie: 6,35 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: 50

Termin: praca od końca marca do grudnia

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech w gospodarstwie rolnym przy zbiorach kapusty i sałaty.
  • Zbiory z upraw szklarniowych oraz tunelowych
  • Gospodarstwo ma powierzchnię 120 ha.

Wymagania:

  • samodzielne zorganizowanie sobie wyżywienia
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do podjęcia ciężkiej pracy
  • zaangażowanie, zdecydowanie

Oczekiwania:

  • każdy pracownik pracuje ok. 8 godzin dziennie
  • dla chętnych możliwe nadgodziny do 2 godzin dziennie
  • przyjmujemy ze tydzień pracy to 6 dni
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych
  • dostęp do łazienek, toalet, pryszniców
  • możliwość korzystania z kuchni, pokoju dziennego
  • za zamieszkanie płaci się 2,40 euro/doba

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: dierk@reymers-gemuese.de

źródło: http://www.pracasezonowa-w-niemczech.pl/

ID ogłoszenia: 55854e0f2912d1a9

6 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa marzec 2015 zbiory warzyw, kapusty, sałaty bez języka”

  1. witam wraz z kolegą jestesmy zainteresowani ofertą pracy pracowalismy przy wycince kapusty w niemczech,jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz.prosze o kontakt na emeila kowyni.1979@wp.pl.

  2. malgorzata112233 na 17 lutego 2015 @ 11:39

    Witam jestem zainteresowana pracą mam 39 lat ,
    jestem gotowa do wyjazdu proszę o kontakt
    nr tel:697396315
    e-mail: malgorzatabiszczanik@interia.pl

  3. Witam
    wraz z dwiema kolezankami jestesmy zainteresowane tą oferta
    Prosze o kontakt : gonia20133@gmail.com

  4. Mateusz1992-1999 na 23 lutego 2015 @ 12:23

    Witam

    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy, jestem gotowy wyjechać od zaraz.
    Mam 23 lata bardzo dobrą kondycję, siłę.
    Nie mam żadnych problemów zdrowotnych
    Mam doświadczenie w pracy przy zbiorze warzyw oraz owoców
    Mój nr 793 171 696
    e mail Mateusz-juryniec@wp.pl
    Bardzo proszę o kontakt

  5. jestem zainteresowany tą pracą . nawet od podjecia od zaraz. Mam 35 lat. Prosze o kontakt tel +48 536 537 388 badz na email kolbi1@buziaczek.pl

  6. praca100 na 5 marca 2015 @ 22:59

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowita, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam