€ 1,300.00

Niemcy praca od opiekunka od zaraz do Pani 82l. z ok. Augsburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hohenaltheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dwa miesiące
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 04:14

Od zaraz poszukiwana rzetelna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w okolicach Augsburga przy opiece nad Panią w wieku 82 lat, która cierpi na cukrzycę insulinową i nadciśnienie.

Podopieczna ma 82 lata (65 kg, 164 cm wzrostu). Cierpi na cukrzycę insulinową i nadciśnienie. W 2013 roku przeszła wylew i od tego czasu ma delikatne problemy z mówieniem. 4 lata temu miała operację raka piersi. Jest osobą jeszcze dość mobilną, porusza się o laseczce bądź przy balkoniku. Nie ma inkontynencji.
Obowiązki
Obowiązki opiekunki: pomoc w codziennych czynnościach (mycie, ubieranie), pomoc w poruszaniu się i asekuracja, towarzyszenie podczas spacerów (podopieczna bardzo je lubi), kontrolowanie ilości przyjmowanych płynów i lekarstw.
Zajmowanie się domem: zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie.
Praca w nocy występuje sporadycznie. Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w domu na wsi. W tej samej miejscowości znajduje się piekarnia. Na większe zakupy jeździ się z córką do większego miasta oddalonego o 12 km.
Seniorka jest osobą wesołą i przyjacielską. Lubi słuchać muzyki, oglądać TV, kocha kwiaty, uwielbia spacery. Ma małego pieska, którym opiekunka też musi się zająć.
Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i telewizorem, własną łazienkę. Jest dostęp do internetu. Czas wolny minimum 2-3 godziny dziennie. Podopieczna może w tym czasie zostać sama w domu.
Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl
Wymagania
dobraznajomość języka niemieckiego, gotowość do przyjazdu od zaraz na 2 miesiące.
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 5775ca7306769085