€ kieszonkowe 260 euro miesięcznie

Niemcy praca od października opiekunka dziecięca z zakwaterowaniem Zell

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zell
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2014 11:58

Atrakcyjna oferta wyjazdu do pracy w Niemczech w charakterze opiekunki dziecięcej – au pair. Zatrudnienie w Zell od zaraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Zarobki: w formie kieszonkowego 260 euro

Miejsce pracy: Zell

Obowiązki:

  • Pomoc rodzinie z dwójką dzieci w wieku 16 oraz 5 lat.
  • Osoba którą wybierzemy będzie pomagała w opiece nad dziećmi oraz zajmowała się domem – proste zadania.
  • Do zadań należeć będzie podawanie posiłków, zaprowadzanie i przyprowadzanie najmłodszego dziecka ze szkoły.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • brak nałogów – totalny zakaz palenia
  • doświadczenie w pracy z dziećmi – mile widziane wykształcenie pedagogiczne
  • chęć nauki języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu na 9 do 12 miesięcy – w zależności od uzgodnienia z rodziną niemiecką
  • konieczne kryteria jakie musi spełnić kandydat to być osobą niezamężną i bezdzietną

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie oraz pełne wyżywienie u niemieckiej rodziny
  • udział w kursie niemieckim którego wartość to 600 euro za rok
  • ubezpieczenie medyczne
  • bilet na komunikację miejską
  • pobyt u rodziny na okres ok 9 do 12 miesięcy

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać zgodnie z tym co jest napisane na stronie:

ID ogłoszenia: 74654220ae245786