€ 1,200.00

Niemcy praca od zaraz bez języka na produkcji kontrola jakości-sortowanie części samochodowych, Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg an der Donau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2022 02:05

M.in. w Neuburg an der Donau od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech jako pracownik produkcji także bez znajomości języka przy kontroli jakości – sortowaniu części samochodowych.

Miejsce pracy: Niemcy, Bremen, Heilbronn, Neuburg an der Donau

PRACA DO PRZYUCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA, NA DŁUŻSZY OKRES, RÓWNIEŻ DLA PAR.
PRACODAWCA WYMAGA POSIADANIA WŁASNEGO SAMOCHODU. W przypadku 2 osób chętnych do pracy, wystarczy aby jedna osoba posiadała samochód.

Oferta:
• Miesięczne wynagrodzenie netto wynosi:
– Bremen 1300 Euro
– Heilbronn, Neuburg an der Donau 1200 Euro
• Osoby posiadające komunikatywną znajomość języka niemieckiego otrzymują 98 Euro /netto miesięcznie, dodatku)
• Osoby używające własnego auta na dojazdy do i z pracy na miejscu, otrzymują 98 Euro/netto dodatku + zwrot kosztów dojazdów
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (8 Euro netto/godz)
• BEZPŁATNE zakwaterowanie służbowe zorganizowane przez pracodawcę
• Pracodawca zwraca koszt testów Covid oraz przejazdu z Polski do Niemiec (12 euro/100km)
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Wypłaty co miesiąc (możliwość pobrania zaliczki)

Obowiązki

• Kontrola wzrokowa i dotykowa, selekcja lub sortowanie komponentów części samochodowych na linii sortującej lub/i na magazynie. Kontrola odbywa się zgodnie z obowiązującymi procedurami.
• Inne prace z tym związane
• Praca na 3 zmiany
• Praca do przyuczenia

Wymagania

• Własny samochód
• Spostrzegawczości (dobrego wzroku), zdolności manualnych
• Dokładności w realizacji powierzonych zadań, dbałości o szczegóły
• Umiejętność pracy z zespole
• Punktualność oraz wysoka kultura osobista
• Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
• Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego oraz z doświadczaniem w pracy przy kontroli jakości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas swojego CV droga e-mailową,
adres e-mail: kontakt@ap-grupa.pl
tel: (+) 48 602176444

W treści CV, prosimy o umieszczenie następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności).

AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

ID ogłoszenia: 14461e01d30dcfda