€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz bez języka w Essen na magazynie zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 03:46

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie w hurtowni z napojami. Zatrudnienie w Essen dla osób bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Praca odbywać się będzie w hurtowni spożywczej na dziale z napojami.
  • Pracownik odpowiada za zbieranie zamówień na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych, rozładunek dostaw, układanie towarów na magazynie w określonym porządku i inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych oraz nałogów
  • punktualność, zaangażowanie
  • chęć zatrudnienia w Niemczech na stałe
  • samodzielność jednak jednoczenie umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dla osób chętnych możemy zorganizować płatne zakwaterowanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Hurtownia z napojami, Essen, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 69955cb79a25084b

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz bez języka w Essen na magazynie zbieranie zamówień”

  1. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt emailowy: buziuchna@gmail.com lub tel.723909263

  2. herrkowalskiarbeit na 19 sierpnia 2015 @ 00:00

    Biegle posługuję się j.niemieckim na piśmie i w mowie (C1), pracowałem już fizycznie w kraju niemieckojęzycznym. Moim celem zawodowym jest praca na pełen etat oraz osiedlenie na stałe w Niemczech. Jestem gotowy na wyjazd w wyznaczonym przez Państwa terminie. Chętnię przystapię do dalszego etapu rekrutacji. herrkowalskiarbeit@gmail.com