€ 13-16/h brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym hurtownia z Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 maja 2022 01:28

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie w hurtowni z Lipska dla komisjonerów również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu drogeryjnego

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie magazynu hurtowni drogeryjnej
  • praca polega na komisjonowaniu, kompletowaniu zamówień, przyjmowaniu dostaw, obsługiwaniu urządzeń, wprowadzaniu danych do systemu, wystawianiu dokumentów itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • punktualność, zaangażowanie, pracowitość
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • płatny urlop, ubezpieczenie oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pracę w zgranym zespole
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • liczne szkolenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych i organizacyjnych
  • atrakcyjne premie oraz dodatki

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Lipsk 05/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7536280ba4c05a9c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.