€ 1200-1600e

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie w Köln jako komisjoner

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:13

Na terenie Kolonii do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie jako komisjoner. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i przygotowaniu do wysyłki.

KOMISJONER, pracownik magazynu, orderpicker – RÓŻNE LOKALIZACJE NA TERENIE NIEMIEC praca OD ZARAZ!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
*przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
*zbieranie zamówień przy pomocy wózka z monitorem i skanerem / bądź praca na systemie słuchawkowym

OFERUJEMY:
*legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
*umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
*wynagrodzenie godzinowe 9,79€ – 10€ brutto – kwota startowa (+dodatki i premie)
*100-200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy.
*dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
*możliwość firmowego zakwaterowania
*nasze kwatery znajdują się w odległości ok. 15km od miejsca pracy. Mieszkając na naszych kwaterach otrzymują Państwo meldunek
*możliwość awansu pionowego

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!!
501 402 851
609 025 434
POSIADAMY RÓWNIEŻ OFERTY DLA SZTAPLERÓW!

ID ogłoszenia: 875d3841657bd70

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez helvetia-hr.de

Ostatnie przedmioty dodane przez helvetia-hr.de »