€ 11 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie z napojami Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2016 03:22

Hurtownia napojów z siedzibą w Duisburgu zatrudni pracowników na magazynie przy zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Termin: od zaraz

Stanowisko: Magazynier

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Duisburg

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni napojów
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za kompletowanie zamówień na podstawie listy
  • towar zbierany będzie na palety z użyciem wózka widłowego – paleciaka i skanera ręcznego
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • rzetelność, zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność sprawnego zaaklimatyzowania się w nowym miejscu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu w cenie 100 euro miesięcznie plus media, resztę kosztów reguluje pracodawca
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – niemiecka umowa z ubezpieczeniem i świadczeniami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wysyłania wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zatytułowanie wiadomości: “magazyn-z-napojami/09/16”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-duisburg-na-magazynie-z-napojami/

ID ogłoszenia: 73057c7562ab71fe

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka na magazynie z napojami Duisburg”

  1. Witam.
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą
    Proszę o kontakt dan21mik@onet.eu