€ 9,50 euro + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu owoców, Bad Schwartau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Schwartau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 00:01

Od zaraz Niemcy praca fizyczna w Bad Schwartau przy sortowaniu owoców. Zatrudnienie tymczasowe 2018 na 3 miesiące bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Sortowacz owoców sezonowych
Miejsce pracy: Bad Schwartau, Niemcy

Wymagania:
• zdolności manualne oraz spostrzegawczość,
• siła i sprawność fizyczna,
• gotowość do pracy zmianowej,
• motywacja i chęć do pracy,

Mile widziane:
• znajomość j. niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:
• opróżnianie koszy i skrzynek z owocami (truskawki, śliwki, wiśnie),
• sortowanie owoców,
• czynności pomocnicze przy taśmie produkcyjnej.

Oferujemy:
• ciekawą pracę w nadmorskiej miejscowości w Niemczech,
• praca przy owocach sezonowych dla par, znajomych, rodzin,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z pełnym ZUS,
• zapewnione i opłacone zakwaterowanie w Niemczech,
• Możliwość dojazdu do pracy firmowym busem,
• zorganizowany wyjazd do Niemiec oraz powrót,
• Codziennym wsparcie Koordynatora z Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

ID ogłoszenia: 2695a97e1367b8cc

7 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy sortowaniu owoców, Bad Schwartau”

  1. Prosze o kontakt 733107464

  2. Witam. 3 osoby zainteresowane . Proszę o jakiś kontakt . Mój e-mail demo13@onet.pl

  3. Tomek1995Kielce na 5 marca 2018 @ 18:21

    Proszę o kontakt. t-rutkiewicz@wp.pl

  4. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy przy sortowaniu owoców czy mògłbym prosić o mail-a bym mògł państwu przesłać CV i czy wogóle znajdzie się miejsce dla dwóch osób

  5. adam 007 na 8 marca 2018 @ 10:27

    Witam Państwa
    Jestesmy solidnie pracującą para zainteresowana ofertą pracy przy sortowaniu owoców , w ogłoszeniu nie podany został adres Email do korespondencji . Porsze o kontakt 1adamjanowski@gmail.com lub 48 512 990 392

  6. Vogelweder na 12 marca 2018 @ 12:44

    M lat 36 bez nałogów ,pracuję szybko,wytrwale,dokładnie,aktualnie przebywam w Niemczech ,posiadam Steuernummer , jestem zdecydowany na przyjazd
    i proszę o kontakt , Schetzer@gmail.com v 516 381 831
    z szacunkiem .

  7. Vogelweder na 12 marca 2018 @ 12:46

    i proszę o przesłanie kontaktu , Schetzer@gmail.com v 516 381 831

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.