€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu kina Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2015 00:28

Kino z Hamburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu kina. Praca w Niemczech dla Polaków na pełny etat. Początkowo umowa będzie podpisana na 3 miesiące.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie sal kinowych, korytarzy oraz toalet dla gości i pracowników
  • porządkowanie pokoi socjalnych
  • odkurzanie sal kinowych po każdym seansie
  • wynoszenie odpadów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • sumienne wykonywanie powierzonych prac

Zapewniamy:

  • zgodna z niemieckimi standardami umowa o pracę na czas określony – 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników
  • wysokie stawki godzinowe
  • zatrudnienie odbywa się wyłącznie na pełny etat – praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • wszyscy pracownicy objęci są ubezpieczeniem

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de

W nagłówku prosimy wpisać: 25/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-sprzatanie-kina-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 918560bd9c765159

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy sprzątaniu kina Hamburg”

  1. jestem zainteresowana podjęciem pracy od 12 listopada. tel +48 792333866