€ 2250€ netto

Niemcy praca od zaraz dla 4 spawaczy MAG w Bräunlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bräunlingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:01

Od zaraz (18.06) poszukiwani doświadczeni 4 spawacze MAG do podjęcia legalnej pracy w Niemczech w firmie przemysłowej z Bräunlingen. Konieczne doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka.

Bräunlingen

Obowiązki
-spawanie stolow podnosnikowych metoda MAG

Wymagania
-doswiadczenie w spawaniu metoda MAG
-komunikatywny j. niemiecki
-negatywny test na koronawirusa(pracodawca zwraca koszty zrobienia takiego testu)
-mile widziany wlasny samochod na wyjazd

Oferujemy
-wynagrodzenie od 2250€ netto(pierwsza podwyzka juz po 6 tyg)
-pomoc w organizacji kwatery
-niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony

Tel: 0049 3643 4946210

ID ogłoszenia: 2045edf50cb64bed