€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B przy parkowaniu samochodów Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2014 01:14

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy parkowaniu samochodów przed i po transporcie morskim. Zatrudnienie w Emden dla kierowców kat.B od zaraz.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Miejsce pracy: Emden

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie poruszać się samochodem z i na prom.
  • Konieczne jest zaparkowanie auta w wyznaczonym miejscu.
  • Niezbędne będzie odpowiednie zabezpieczenie samochodu przed i w trakcie transportu morskiego.

Oczekiwania:

  • koniecznie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do udziału w kursie językowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat
  • umowa od grudnia 2014
  • zapewnione świadczenia socjalne
  • możliwość zorganizowania zakwaterowania – odpłatnie
  • praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora we wszelkich sprawach problematycznych

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: info@fair-toruń.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23237d/

ID ogłoszenia: 4955484dde5c0eab

4 komentarze na “Niemcy praca od zaraz dla kierowcy kat.B przy parkowaniu samochodów Emden”

  1. Witam.

    Wraz z kolegą jesteśmy gotowi podjąć prace. kontakt do nas to :
    Waldemar 731 838 440
    Grzegorz 509 857 224.

    Pozdrawiamy.

  2. Marek Walkowiak na 28 grudnia 2014 @ 16:51

    Witam,

    Jestem zainteresowany niniejsza oferta pracy.
    Jestem w pełni dyspozycyjny, gotowy do pracy OD ZARAZ, gotowy do wszelkich kursów/szkoleń.

    Proszę o kontakt

    Pozdrawiam,
    Marek Walkowiak
    tel. /48/ 533 849 761

  3. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.
    Jestem młody chętny do pracy posiadam prawo jazdy kat B co racja krótko bo pół roku ale miałem styczność z z wyjazdami za granice różnego rodzaju samochodami.
    Nie boję się i jestem gotów do pracy od zaraz
    Bartosz Iwanowski
    tel:725456172

  4. Wojciech-Michalak na 17 stycznia 2015 @ 07:00

    Dzien dobry ogloszenie jest nadal aktuale?????