€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz dla kobiet na produkcji przy recyklingu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 02:14

Sortownia z Hamburga zatrudni pilnie dwie kobiety do pracy w Niemczech od zaraz. Ogłoszenie dotyczy zadań przy recyklingu na taśmie produkcyjnej- sortowanie metali.

Stanowisko: Pracownik przy recyklingu

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: 26.07 na minimum 6 miesięcy

Miejsce pracy: Hamburg

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w sortowni przy recyklingu.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie metali takich jak: miedź, cyna, żelazo.

Oczekiwania:

  • zgłoszenia wyłącznie od kobiet
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość wyjechania na pół roku
  • motywacja
  • zręczność

Oferujemy:

  • umowa z niemiecką firmą
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zapewniony płatny urlop
  • zamieszkanie
  • zatrudnienie od zaraz a 6 miesięcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: raciborz@silesiapersonal.pl
opole@silesiapersonal.pl

źródło: http://www.praca4u.net/kobiety-przy-recyklingu-id233270.html

ID ogłoszenia: 88553ce6cd185f11

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz dla kobiet na produkcji przy recyklingu Hamburg”

  1. zielonawyspa na 31 lipca 2014 @ 10:34

    Szanowni Państwo,

    chciałabym wyrazić zainteresowanie powyższą ofertą pracy. Pracowałam w firmie Vrieskoop w Holandii oraz jako hostessa na różnych promocjach w firmie Rossmann. Nie mam niestety doświadczenia na proponowanym przez Państwa stanowisko, ale szybko się uczę i myślę, że w krótkim czasie nabrałabym oczekiwanych umiejętności. Mam 18 lat. Język niemiecki znam w stopniu komunikatywnym, a angielski bardzo dobrym. Proszę o rozważenie mojej mojej kandydatury i kontakt w razie jej pozytywnego rozpatrzenia.

    Z wyrazami szacunku,

    Beata Sobieraj

  2. Jetem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy. Jestem dokładna,pracowita,mobilna w każdej chwili.Pracowałam w Holandii przy taśmie. Proszę o kontakt +48 699937809 lub na doti.s.a@wp.pl