€ 1150 euro netto

Niemcy praca od zaraz dla kobiet Neukirschen pomoc domowa przy sprzątaniu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neukirschen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 29 listopada 2013 01:08

Pilnie poszukujemy pracownika na stanowisko pomocy domowej u niemieckiej rodziny z Neukirschen. Praca w Niemczech dla kobietod zaraz przy sprzątaniu, gotowaniu.

Stanowisko: Pomoc domowa

Miejsce pracy: Neukirschen, Niemcy

Płaca: 1150 euro netto

Opis stanowiska:

  • Od zatrudnionej osoby będziemy wymagać aby wykonywała prace domowe do których należy: pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, oraz robienie zakupów.

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • otwartość, pozytywne nastawienie
  • możliwość podjęcia pracy na okres przynajmniej 2 miesięcy
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność rozwiązywania występujących problemów

Oferujemy:

  • wyżywienie oraz zamieszkanie u Niemieckiej rodziny
  • legalne zatrudnienie
  • wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby chętne podjąć to stanowisko proszone są o wylanie maila z CV na adres: biuro@rzkancelaria.eu
w tytule wiadomości prosimy wpisać” „Pomoc domowa”

Kontakt: tel. 883-46-10-15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-dla-kobiet-od-zaraz-pomoc-domowa-neukirschen-od-grudnia/

ID ogłoszenia: 38852977998d733f

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz dla kobiet Neukirschen pomoc domowa przy sprzątaniu”

  1. Jestem zainteresowana tą pracą. Mam 38 lat. J. Niemiecki więcej niż podstawowym.