€ 1900 euro/mc netto

Niemcy praca od zaraz dla pakowacza na magazynie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nam Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 02:52

Magazyn z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz osoby przy komisjonowaniu. Praca w Niemczech dla pakowaczy przy zbieraniu zamówień zabawek i artykułów dziecięcych.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 1900 euro/mc netto

Zadania:
- wykonywanie prac porządkowych na magazynie
- zajmowanie się przyjmowaniem dostaw
- obsługiwanie skanera
- przyklejanie kodów na artykuły
- układanie produktów według ustalonych zasad
- komis jonowanie
- wyszukiwanie produktów na półkach i przygotowywanie do wysyłki
- itp.

Wymagania:
- język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w pracach magazynowych
- uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
- posiadanie auta i prawa jazdy kat.B mile widziane
- możliwość do pracy za granicą od zaraz
- minimalne wykształcenie zawodowe

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz
- pomoc w pierwszych dniach
- dobre zarobki
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez maila: praca@cbsbutler.de

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowacz-pracownik-magazynu_i1103

ID ogłoszenia: 223539cadd111bad

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz dla pakowacza na magazynie Frankfurt nad Menem”

  1. Witam. Wraz z kolegą (obaj mamy po 19 lat) jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Jesteśmy ambitni ,szybko się uczymy , nie boimy się nowych wyzwań. Chcielibyśmy pracować dla Państwa.Posiadamy własny samochód więc z dojazdem nie byłoby problemu.Znamy j.angielski w stopniu podstawowy/dobry.Pozdrawiamy i prosimy o kontakt drogą eamil lub tel.

    tel: (+48) 535 – 532 – 509

  2. Marcin2507 na 8 lipca 2014 @ 14:15

    Witam,Wraz z kolega poszukujemy pracy na terenie niemiec, najchetniej na stałe, posiadamy prawa jazdy i samochód, mamy uprawnienia na wózki widłowe,obecnie pracuje w firmie gdzie mam cały czas kontakt z wózkiem widłowym co moge mieć udokomentowane na świadectwie pracy,jezeyk niemiecki uważam na poziomie podstawowym,prosze o kontakt marcinorlik.666@o2.pl lub tel.791-269-302 , pozdrawiam.

  3. brucelee4 na 13 lipca 2014 @ 16:22

    Witam
    Jestem zainteresowany pracą mam duże doświadczenie. Mam uprawnienia na wózki wysokiego składowania i nie tylko?
    Obecnie poszukuje pracy za granicą
    tel. 692713998