€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz dla pomocnika na produkcji przy składaniu opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nordhausen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 23:50

Aktualnie poszukujemy pracownika w charakterze pomocnika na produkcji do składania i sklejania opakowań. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik przy składaniu

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Nordhausen, Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie i składanie kartonów.
  • Do zadań należeć będzie również poprawianie jakości i sklejanie.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na dwie zmiany
  • zdolności manualne
  • szybkie tempo
  • zaangażowanie
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku niemieckim
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wykształcenie nie jest wymagane
  • motywacja

Oferta:

  • wsparcie dla pracowników w kwestii zorganizowania miejsca zamieszkania
  • zapewniona praca n podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: PSO/N/07/2015 należy przesłać z załączeniem CV w języku niemieckim na poniżej podany adres:

  • praca@meyer-fachowcy.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-245kf1/

ID ogłoszenia: 13355c22c176c47b