€ 18/h

Niemcy praca od zaraz dla ślusarza-montera rur Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 lipca 2021 01:04

Firma przemysłowa działająca w Kolonii poszukuje od zaraz doświadczonego ślusarza – montera rur do podjęcia prac w Niemczech przy obróbce elementów. Konieczne minimum komunikatywna znajomość języka.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Spawacz – ALUMINIUM 141

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Ślusarz/monter rur:
miejsce pracy: Kolonia
czas pracy: czas pracy: 40 godzin tygodniowo, 2 zmiany
Nie są wymagane aktualne certyfikaty, spawane są zbiorniki (baki) na paliwo, blachy 2,5mm, testy pod Roentgen.

NASZE WYMAGANIA
– Minimum roczne doświadczenie
– Język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub angielski opcjonalnie

OFERUJEMY
– stawka: 18 € netto (dla osób z wykształceniem zawodowym w tym kierunku lub podobnym)
+ 30€ netto diety
Dofinansowanie do noclegu: 350-450€ miesięcznie
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Zakwaterowanie
Szkolenie i odzież ochronną
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony pracodawcy

Zajmujemy się zorganizowaniem noclegu (pokój 1-os., kuchnia, łazienka + Internet), opłacamy nocleg za pierwszy miesiąc z góry (pierwsza płatność ze strony pracownika po 1-ej wypłacie) oraz dopłacamy do noclegu
Kontakt +48 503 691 670
Wyślij SMS “Kolonia ” a oddzwonię do Ciebie

ID ogłoszenia: 92860e41e2e4aa98

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: natalial
  • Zarejestrowany od: 6 lipca 2021

Inne przedmioty dodane przez natalial

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez natalial »