€ 22 -25 €

Niemcy praca od zaraz dla spawaczy TIG/WIG 141 w Burgkirchen an der Alz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgkirchen an der Alz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 01:15

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz dla spawaczy TIG / WIG 141. Zatrudnienie w firmie przemysłowej z Burgkirchen an der Alz przy spawaniu elementów ze stali czarnej i nierdzewnej.

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki:

Poszukujemy spawaczy TIG – 141 FM3 ,do spawania materiałów ze stali czarnej i nierdzewnej do produkcji do wstępnej produkcji rur, Spawanie rentgenowskie 20-40-60-80% do 100%, w zależności od produkcji.70% rentgenów to maksymalnie 40%, co zaznaczono na rysunku. Spawanie rafineryjne.

-Spawanie wysokiej jakości żelaza

-Spawanie materiałów ze stali czarnej i nierdzewnej o różnych DN (15-600), najczęściej cienkościennych (1,6-2,2 mm DN15 -50 do 2,5 cm grubości ścianki)

-Spawanie kołnierzy, odgałęzień (trójników), kolanek, zaworów, zamknięć, przyłączy.

-Doświadczenie min. 3 lata w zakresie spawania rur

-Praca na hali produkcyjnej min. 40 godzin tygodniowo do 56 godzin tygodniowo

-Doświadczenie w spawaniu rur dla farmacji, zakładów chemicznych, hut z dodatkowym drutem

-Język niemiecki zaletą

Oferujemy:

-24€/h na działalność gospodarczą

-Znalezione i opłacone zakwaterowanie w promieniu 10-15 km od zakładu

-Możliwość wpłacenia zaliczki po przepracowaniu 80 godzin, do kwoty 1000 € jednorazowo

-Praca rotacyjna po ustaleniu na firmie 4/1

-Długotrwała praca

-Bonus rekrutacyjny 1000 € wypłacany po przepracowaniu 3 miesięcy

Informacja o rekrytacji:

W Niemczech konieczne jest potrzebne wykonanie próbki ( spawanie rury/rurki na rentgen)

Próbka pracy polega na spawaniu rur o średnicy 50 DN – 150 DN z materiału czarnego z materiałem dodatkowym w pozycji HL, grubość blachy od 6 mm

-Kandydat musi posiadać ważne certyfikaty

maciejfilipiak@ppconstruction.sk

ID ogłoszenia: 6862aad5320b30c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Majjo
  • Zarejestrowany od: 17 sierpnia 2021

Inne przedmioty dodane przez Majjo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Majjo »