€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna dla ogrodnika przy dbaniu o tereny zielone Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:32

Poszukujemy doświadczonego ogrodnika do zakładania i pielęgnacji obszarów zielonych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w Ulm dla osób ze znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Ogrodnik

Zarobki: do uzgodnienia

Miejsce pracy: Ulm

Obowiązki:

  • Prace w ogrodnictwie przy wykonywaniu oczek wodnych, zakładaniu ogrodów oraz tarasów.
  • Obowiązkiem będzie tworzenie alejek, ścieżek.
  • Pracownik będzie odpowiadał za pielęgnacje ogrodów, strzyżenie, koszenie, podlewanie.
  • Głównym obowiązkiem będzie rozplanowanie zieleni.

Oczekiwania:

  • obowiązkowe jest kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku ogrodnika
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • zorientowanie w branży
  • prawo jazdy kat. B oraz C
  • umiejętność prowadzenia samochodu do 7,5 t

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • dobre zarobki
  • umowa na niemieckim warunkach
  • zapewnione przez pracodawcę ubezpieczenie oraz składki
  • wsparcie przy uzyskaniu niemieckich świadczeń, np: Kindergeld
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV oraz skanami dokumentów potwierdzających doświadczenie na adres:

  • zeitmann.389641@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnik-niemcy-id236076.html

ID ogłoszenia: 65353e0d1e63b600