€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz Hamburg przy sprzątaniu powierzchni komercyjnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2015 03:30

Pilnie poszukujemy pracowników do sprzątania powierzchni biur, hoteli czy supermarketów w Hamburgu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy kompleksowym sprzątaniu powierzonych powierzchni.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Nr ref.: SP/11/2015

Miasto: Dortmund, Lubeka, Hamburg

Zarobki: 8,50 euro brutto do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • Do zadań pracownika będzie kompleksowe sprzątanie powierzchni takich jak: biura, szkoły, hotele, hale sportowe czy supermarkety, możliwe zlecenia sprzątania domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualne stawiennictwo na swoje zmiany
  • możliwość oraz chęć zatrudnienia na dłużej
  • pożądane zgłoszenia od osób mobilnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową w wysokości 8,50 euro brutto na godzinę pracy oraz dodatki godzinowe zgodne z niemieckim prawem
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych poprzez stronę:

źródło: pracuj.pl

ID ogłoszenia: 9455643db601477f