€ 2,300.00

Niemcy praca od zaraz jako kierowca kat. C+E w firmie Norymbergi – Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norynbergia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:38

Firma transportowa z Norymbergi (Bawaria) poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E przy przewożeniu art. spożywczych zestawem typu ciągnik siodłowy plus chłodnia.

Kierowca C+E, Norymberga – 2300 € + diety!
region zatrudnienia: Bawaria

Podstawowe obowiązki:
jazda na zestawie ciągnik siodłowy plus chłodnia
przewóz artykułów spożywczych
jazda na trasach krótkobieżnych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca stała
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
firma regularnie przeprowadza szkolenia dla swoich pracowników
niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
Wynagrodzenie na umowie wynosi początkowo 2200 € brutto, po okresie próbnym 2300 € brutto
Diety wynoszą 12 € netto plus dodatki nocne. Miesięczna suma diet i dodatków nocnych to około 600 Euro netto

Każdemu zatrudnionemu kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach – term
terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
26 dni płatnego urlopu
zakwaterowanie

Wymagamy:
prawa jazdy CE, karta kierowcy, kod 95
doświadczenia jako kierowca CE
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 5025f2d6947c6ce5