€ 10,00€/godzina

Niemcy praca od zaraz jako kucharz w restauracji nad Mozelą 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 54470 Bernkastel-Kues
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca od zaraz z możliwością zatrudnienia na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2019 04:21

Od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech w gastronomii na stanowisku kucharza w restauracji nad Mozelą. Zatrudnienie przy samodzielnym przygotowaniu dań z karty.

szukamy chętnych i odpowiedzialnych osób do podjęcia pracy w naszej restauracji ,
znajomość języka niemieckiego bardzo mile widziana
OBOWIĄZKI
-samodzielne przygotowywanie dań i potraw z karty
-dopilnowanie porządku i przestrzeganie BHP w kuchni
-dbanie o świeżość i jakość serwowanych potraw
-dbanie o zaopatrzenie kuchni

Oferujemy zakwaterowanie blisko miejsca pracy oraz wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV / w języku polskim lub niemieckim/ na adres Restaurant Uferstübchen, Nikolaussufer 36, 54470 Bernkastel-Kues
lub kontakt telefoniczny +4965314379927

ID ogłoszenia: 4765ca516337e06e

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: NadMozela
  • Zarejestrowany od: 3 kwietnia 2019

Inne przedmioty dodane przez NadMozela

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez NadMozela »