€ od 2300 € netto

Niemcy praca od zaraz jako lakiernik przemysłowy, Bad Windsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Windsheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2023 00:55

Firma z miejscowości Bad Windsheim poszukuje od zaraz wykwalifikowanych lakierników przemysłowych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Oczekiwane minimum 2 lata doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego.

Twój zakres obowiązków
• mieszanie farb
• przygotowanie elementów do lakierowania
• lakierowanie proszkowe lub pistoletem przygotowanych części do maszyn
• poprawki lakiernicze

Pracodawca oferuje
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, łazienki oraz Internetu
• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2300 € netto (14 Euro Brutto +dieta)
• pracę w pełnym wymiarze godzinowym
• bonus powitalny w wysokości 50 €
• 200 € premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
• 200 € premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
• punktualne wypłaty
• odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
• opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
• świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Zapewniamy 4 tygodniowe przeszkolenie i przygotowanie do pracy (Lipsk).

Wymagania pracodawcy
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku lakiernika
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód (mile widziane)

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email:

biuro@soberka.pl

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:

+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335

ID ogłoszenia: 82863ff0c0296b73