€ 12€/h brutto + 20€ netto diety

Niemcy praca od zaraz jako operator / programista CNC w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 15 października 2018 03:35

Firma przemysłowa z Augsburga poszukuje od zaraz doświadczonych programistów – operatorów CNC do legalnej pracy w Niemczech przy przygotowaniu elementów do obróbki.

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
operator/programista
Miejsce pracy: okolice Augsburg, Niemcy

Obowiązki:
-ustawianie maszyn i parametrów
-przygotowywanie elementów do obróbki
-obróbka elementu
-kontrola gotowego wyrobu

Wymagania:
-Znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2
-Udokumentowane doświadczenie min. 2 lata
-Mile widziane prawo jazdy i Auto

Oferujemy:
-Zatrudnienie w renomowanych firmach niemieckich
-Stabilne warunki zatrudnienia – umowa na warunkach niemieckich
-Zarobki: 12€/h brutto + 20€ netto dieta dzienna
-Darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „CNC DE imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT w godzinach od 08:00-16:00 pod nr Tel. 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 355bc06ed416556