€ 3800 brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz jako tester leków bez znajomości języka München 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:16

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo przy testowaniu teków. Od zaraz zatrudnienie w Monachium bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Tester leków

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: około 3800 euro brutto miesięcznie plus darmowe zamieszkanie

Termin: rozpoczęcie od zaraz lub od marca 2018

Umowa: na pół roku

Liczba wakatów: 12 osób od zaraz i 16 osób od marca 2018

Zakres zadań:

  • praca będzie polegała na regularnym przyjmowaniu leków/stosowaniu diety oraz wykonywaniu testów sprawnościowych pod okiem specjalistów oraz wypełnianiu ankiet (ankiety dostępne są również w języku polskim)
  • pierwszym etapem będzie przejście gruntownych badań i zakwalifikowanie do odpowiedniej grupy
  • zadania wypełniają maksymalnie do 4 godzin dziennie – 7 dni w tygodniu

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • możliwość podpisania klauzuli poufności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do wyjazdu na 6 miesięcy – brak opcji powrotu do domu na święta, w trakcie trwania projektu nie można opuszczać pensjonatu

Zapewniamy:

  • umowę na 6 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu oraz pełne wsparcie kadry medycznej
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie o wysokim standardzie
  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne wyżywienie
  • dostęp do atrakcji oferowanych przez uzdrowisko – pomost, sala do ćwiczeń, sala z grami, pokój telewizyjny itp.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego informacje o wieku,  przebytych chorobach, przyjmowanych lekach, wszelkich odbytych zabiegach na adres poniższy:

  • medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/monachium-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-jako-tester-lekow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 8265a5facc9b1fc4

14 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz jako tester leków bez znajomości języka München 2018”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy (z osobą towarzyszącą) prosze o kontakt +31 687 159 185

  2. MarioMariaczi na 26 stycznia 2018 @ 19:32

    Proszę o wiecej szczegółów na enoel_17@wp.pl

  3. Jestem zainteresowany i gotowy podjąć pracę razem z kuzynem proszę o wiadomosco na miczel2408@gmail.com. Pozdrawiam

  4. maciejkaczmarski na 29 stycznia 2018 @ 18:54

    jestem zainteresowany 731224607

  5. maciejkaczmarski na 29 stycznia 2018 @ 18:56

    jestem zainteresowany. nie biore lekow nie chorowalem przewlekle.mam 25 lat . moj nr telefonu 731224607 .prosze o kontakt

  6. Norbert Rajchel na 30 stycznia 2018 @ 19:16

    Dzien dobry. Jestem zainteresowany współpracą . Wysłałem zgłoszenie na maila. Proszę o odpowiedź wraz ze szegolami współpracy.
    norbert.rajchel1@gmail.com

  7. Jestem zainteresowana, możliwosc wyjazdu właściwie od zaraz. Napisałam meila. Jestem zdrowa, nie biorę żadnych leków. wiek:22l

  8. agnieszka1217 na 5 lutego 2018 @ 12:30

    Witam jestem zainteresowana , nie mam żadnych nałogów , nie przebyłam żadnych poważnych chorób .Mam 37 lat.Jestem zainteresowana wyjazdem w marcu.

  9. Dawid Brela na 9 lutego 2018 @ 09:20

    Jestem zainteresowany współpracą 20letni mężczyzna . Nr kontaktowy 889479184

  10. Jestem zainteresowany współpracą 38 letni meżczyzna bez nałogów gotowosc wyjazdu w marcu Nr . kontaktowy 517-291-967

  11. Jestem zainteresowana. Nie choruje i nie biore leków, 38 lat. Moj mail- agnesrog79@gmail.com

  12. Marcin99 na 8 marca 2018 @ 15:49

    Jestem zainteresowany brak chorób,brak nałogów,19 lat,gotowość do wyjazdu od zaraz, nr-506510684 Marcin