€ 8,50 brutto

Niemcy praca komisjonowanie na magazynie odzieżowym bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 01:02

Hurtownia odzieży w Monachium zatrudni 2 komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta od zaraz bez języka niemieckiego przy komisjonowaniu, zbieraniu zamówień, pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: komisjoner
Miejsce pracy: Monachium
Zarobki: 8,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: 2
Początek zatrudnienia: od zaraz

Zadania:
Fizyczna praca w magazynie należącym do dużej, europejskiej sieci odzieżowej. Zdaniem pracownika będzie komisjonowanie towaru, kompletowanie zamówień zgodnie z listą, oraz przygotowanie paczek do wysyłki. Do obsadzenia są 2 stanowiska na zmianę nocną od 22:00 do 6:00.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy na zmianę nocną
- dobre warunki fizyczne (szybkość, sprawność, kondycja)
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie przy komisjonowaniu
- aktualne zaświadczenie o niekaralności
- atutem będą wszelkie referencje oraz znajomość języka niemieckiego
- gotowość do wzięcia udziału w jednodniowym niepłatnym szkoleniu

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie przez agencję na okres minimum 3 miesięcy
- płatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
- wsparcie polskiego brygadzisty na zmianie nocnej
- pomagamy z wszystkimi dokumentami na miejscu
- od pracowników zatrudnionych przez agencje nie są pobierane żadne opłaty z tytułu skierowania do pracy w Niemczech

Umowa może być podpisana na odległość (wymiana dokumentów za pośrednictwem kuriera) lub osobiście w naszym oddziele w Szczecinie.

Początek zatrudnienia: 26.01.2015

email: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem „kommissionierer München”

Work4You GmbH Agentur für Arbeit
Orleansplatz 15, 81667 München

ID ogłoszenia: 94854bc106973567

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca komisjonowanie na magazynie odzieżowym bez języka Monachium”

  1. Romek34567 na 19 stycznia 2015 @ 20:04

    Jesteśmy bardzo zainteresowani pracą ,z językiem słabo ale szybko się uczymy moj kont 609 138 739 pozdrawiamy

  2. Ja oraz mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracą, bardzo szybko się uczymy, oboje znamy język angielski i pracowaliśmy wcześniej za granicą, pracowaliśmy już na nocnej zmianie, jesteśmy sumienni, bezkonfliktowi i lubimy pracować. Bardzo proszę o kontakt: 536 131 191 lub balicka94@gmail.com :)

  3. Para 24,25 lat jest gotowa do podjęcia tej pracy.

    Proszę o kontakt na numer 537-021-771

  4. Jestem zainteresowany pracą609642373

  5. malgorzata25 na 22 stycznia 2015 @ 10:58

    witam
    jestem zainteresowana praca od zaraz
    787229433