€ 12,5 euro/h netto

Niemcy praca od zaraz na budowie-monter budowlany bez języka Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:26

Firma budowlana z Frankfurtu zatrudni od zaraz 8 pracowników fizycznych na stanowisko montera instalacji sanitarnych. Praca w Niemczech w budownictwie dla 4 mężczyzn do instalacji systemu wentylacji oraz 4 mężczyzn do ogrzewania sanitarnego. W każdej grupie jedna z osób powinna znać język niemiecki.

Stanowisko: Monter budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt
Wynagrodzenie: 12,5 euro/h netto

Zadania:
Montowanie instalacji sanitarnych takich jak: system wentylacji czy ogrzewanie sanitarne. Zatrudnienie dla 8 osób w dwóch 4 osobowych grupach.

Wymagania:
– możliwość wyjechania do Niemiec na okres 6 miesięcy
– osoby zdrowe, bez nałogów
– doświadczenie konieczne
– zmobilizowanie do pracy

Oferujemy:
– dla chętnych oferujemy zakwaterowanie odpłatne
– miesięczne zarobki w wysokości 2000 euro
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem znajdującym się w Polsce
– 8 godzinny czas pracy
– samochód służbowy
– umowę na zlecenie
– pracę od poniedziałku do piątku
– dwa dni wolne
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Kandydatów prosimy o wysłanie CV w języku niemieckim wraz ze zdjęciem na adres: arbeitsvermittlungkonik@gmail.com

Źródło: http://www.praca4u.net/monter-instatacjii-sanitarnych-bez-jezyka-2000euro-netto-id221144.html

ID ogłoszenia: 1825379072cd2d35

6 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz na budowie-monter budowlany bez języka Frankfurt”

  1. Witam,jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Jestem dyspozycyjny na dłuższy okres czasu.Proszę o kontakt +48 724 418 538 lub e-mail opoczniak.27@gmail.com

  2. krzyssztof1 na 21 maja 2014 @ 21:32

    Witam serdecznie jestem zainteresowany podjęciem pracy mam doświadczenie , jestem sumienny , bez nałogów 698323547

  3. wojtek28 na 23 maja 2014 @ 13:58

    Witam serdecznie, jestem gotów do podjęcia tej pracy z zawodu jestem hydraulikiem , mam 28 lat silny i zmotywowany do pracy
    tel. 516184521 meil: tuwalski.wojciech@wp.pl

  4. wlodek71 na 23 maja 2014 @ 16:42

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA
    Z ZAWODU JESTEM ELEKTRYKIEM OSTATNIO MONTOWALEM KOMINKI Z ROZPROWADZENIEM BRAMY GARAZOWE I WJAZDOWE TEL505314494
    wlodekrugby@wp.pl lub serducho682@wp.pl

  5. Krzysztof34 na 25 maja 2014 @ 18:55

    Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany podjąć ta prace, z zawodu jestem monterem instalacji budowlanej i mam doświadczenie .Mam 40 lat bez nałogów i jestem zdyscyplinowany,sumiennie pracowity.Prosze o kontakt +48662727182 mail: krzysztof34x2@wp.pl

  6. jestem zainteresowany państwa oferta pracy mój numer 691195874