€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz na budowie przy regipsach, remontach w Hirschberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hirschberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 grudnia 2019 03:26

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych przy montażu regipsów w Hirschberg. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach – sucha zabudowa karton/gips

Stanowisko: Monter regipsów

Lokalizacja: Hirschberg, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • samodzielne przygotowanie podkładów oraz montaż konstrukcji i jej nanoszenie
  • montowanie ścianek oraz sufitów podwieszanych
  • obowiązkiem będzie również układanie izolacji termicznej i akustycznej

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy z obciążeniem
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • pełne nastawienie na klienta
  • posiadanie doświadczenia w pracy z płytami GFK
  • wykształcenie kierunkowe z zakresu stolarstwa, montażu pyt itp.
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas nieokreślony
  • pełny etat
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • atrakcyjne przywileje socjalne – pakiet zdrowotny, odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę 40 godzin tygodniowo
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji elektronicznie, poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/monter-plyt-gipsowo-kartonowych-hirschberg-a-d-b-kolo-frankfurtu-nad-menem,oferta,7233599

ID ogłoszenia: 1125df15c08e5691

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na budowie przy regipsach, remontach w Hirschberg”

  1. bojar2020cs na 15 grudnia 2019 @ 11:15

    jestem zainteresowany