€ 15000 PLN + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz na budowie regipsach bez języka Frankfurt nad Menem 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:22

Oferujemy od zaraz zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla budowlańców przy regipsach. Niemcy praca w budownictwie bez języka przy montażu płyt karton-gips.

Stanowisko: Monter zabudowy suchej

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Gießen, Wetzlar,

Wynagrodzenie: 15000 PLN miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych – samodzielny montaż konstrukcji układanie płyt z karton gipsu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za stawianie ścianek działowych a także wykończenia sufitów podwieszanych
  • do zadań należy szpachlowanie, malowanie i dbanie o narzędzia jak i porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania własnym samochodem
  • rzetelność, pracowitość, dokładność, sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • auto służbowe
  • legalne warunki zatrudnienia – obowiązuje niemiecka umowa o pracę
  • ubezpieczenie dla pracownika i członków rodziny
  • pełny etat i nadgodziny płatne +25%
  • wysokie zarobki płatne w uzgodnionym terminie do 15 każdego, kolejnego miesiąca
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w 2-3 osobowych pokojach
  • uniform służbowy oraz odpowiednie obuwie
  • możliwość pobierania zaliczek – raz na tydzień

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą pracy, proszone są o kontakt pod numerem:

  • +49 15 218 168 041

źródło: gratka.pl/praca/monter-suchej-zabudowy/ob/9354317

ID ogłoszenia: 6665c6dd1335c05e