€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz na magazynie dla studentów przy pakowaniu Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:59

Poszukujemy studentów do sezonowej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie. Zatrudnienie w Karlsruhe przy pakowaniu, komisjonowaniu i konfekcjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Karlsruhe

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Do zadań należeć będzie pakowanie, komisjonowanie, konfekcjonowanie i paletowanie towarów.
  • Obowiązki wykonywane będą za pomocą skanera.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie również za kontrolowanie jakości produktów.

Oczekiwania:

  • status ucznia lub studenta
  • wiek powyżej 18 lat
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim w stopniu dobrym
  • gotowość wyjazdu do Niemiec od połowy sierpnia do końca września
  • możliwość przyjazdu do Krakowa na rozmowę rekrutacyjną
  • osoby które zadeklarują możliwość przyjazdu swoim samochodem do Niemiec będą przyjmowane w pierwszej kolejności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie

Oferta:

  • zatrudnienie dla studentów
  • oferta sezonowa
  • niemieckie warunki pracy
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek
  • dobre zarobki w postaci składki podstawowej oraz premii
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać załączając CV oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje- jeżeli takowe są na adres:
zeitmann.384469@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-praca-dla-studentow-niemcy-id235453.html

ID ogłoszenia: 68853db7e2f70a2e