€ do ustalenia

Niemcy praca od zaraz na magazynie pakowanie zabawek Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 marca 2014 21:30

Magazyn z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz pracowników fizycznych. Niemcy praca przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, komisjonowaniu dla osób z doświadczeniem

Stanowisko: Pracownik na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało zbieranie zamówień, przeglądanie artykułów znajdujących się w magazynie ich sortowanie, etykietowanie. Będzie odpowiedzialny za przyjmowanie dostaw, pakowanie oraz wysyłanie towarów.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku konieczne
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– umiejętność organizacji zadań
– odpowiedzialność, pracowitość
– aktualne prawo jazdy i posiadanie samochodu będzie dodatkowym atutem
– posiadanie licencji na wózki widłowe będzie sprzyjało podczas rekrutacji

Oferujemy:
– pracę zapewnioną od zaraz
– dobrą stałą płacę
– pomoc w sprawach organizacyjnych
– praca na warunkach niemieckich
– ubezpieczenie i możliwość korzystania ze świadczeń

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-na-magazynie-z-zabawkami-pakowacz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 965531c5d9568e8d