€ 1650 do 1850 euro/mc brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:04

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie ze sprzętem RTV. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Oferta ze Stuttgartu z zapewnionym pełnym wsparciem w sprawach formalnych oraz przy zaaklimatyzowaniu się.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie plus liczne dodatki i premie co daje około 1850 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na dużej i nowoczesnej hurtowni sprzętu RTV
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie zamówień na sprzęt taki jak: zestawy audio, telewizory LCD, głośniki, itp.
  • ustawianie produktów na paletach, zabezpieczanie, transport i wysyłka
  • współpraca z innymi działami i firmami kurierskimi
  • skanowanie produktów z użyciem skanera ręcznego, który można obsługiwać w języku niemiecki, hiszpańskim, włoskim i angielskim

Oczekiwania:

  • dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • punktualność

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • rozwój
  • niemiecką umowę o pracę
  • szkolenia pracownicze i obowiązkowe z zakresu obsługi wózków widłowych
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn-RTV/04/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 23358d6af5ec6b5a

4 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Mariusz8760 na 27 marca 2017 @ 19:02

    Witam Jestem zainteresowany podjeciem pracy prosze o kontakt 574 699 899 Mariusz

  2. Prodigy82 na 29 marca 2017 @ 11:35

    Witam. Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy, proszę o kontakt 577581709.

    Na podany email zuver@consultant.com jest problem z wysyłaniem wiadomości w sprawie pracy nie wiem czy jest założona blokada ale maile nie dochodzą są zwracane z powrotem.
    Proszę o pomoc 🙂

  3. Kacper Cichy na 3 kwietnia 2017 @ 15:34

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mogę zacząć od zaraz proszę o kontakt 663838865

  4. Wiktoria2805 na 3 kwietnia 2017 @ 19:00

    Prosze o kontakt 😉