€ 12,52€/h Brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji cukierniczej w Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 05:09

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Darmstadt propozycja pracy w Niemczech przy produkcji cukierniczej (ciasta). Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik produkcji/ Branża spożywcza

Miejsce pracy: okolice Darmstadt/Hesja

WYMAGANIA:
-ukończony zawód piekarza, cukiernika, kucharza, rzeźnika lub technologa żywności potwierdzony świadectwem czeladniczym (warunek konieczny)
-min.podstawowa znajomość j. niemieckiego
-doświadczenie w pracy nie jest wymagane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-praca przy taśmie
-przygotowywanie ciasta wylewanie spodu ciasta kruchego, biszkoptu do foremek
-mierzenie i ważenie
-prace zwiazane z pakowaniem oraz kontrola produktu

OFERUJEMY:
-praca od zaraz na czas określony
-wynagrodzenie poczatkowe 11,83€/h Brutto (kucharz, rzeźnik), 12,52€/h Brutto (pozostałe zawody)
-zatrudnienie 35h w tyg.
– praca od Pon.-Pt.,
-możliwe nadgodziny
-praca na 3 zmiany
-zatrudnienie w niemieckiej Agencji pracy na niemieckich warunkach
-pracodawca zapewnia z zakwaterowanie
-koszt zakwaterowania opłaca pracownik (290€ – pokój 1-osobowy, 220€ – pokój 2-osobowy, 200€ – pokój 3-osobowy)

Zainteresowanych prosze o przesłanie CV na aleksandra@praca.click
tel. 0049 3683 4664 014

ID ogłoszenia: 2715c485c0a57374