€ 10,71/h

Niemcy praca od zaraz na produkcji części samochodowych bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 04:13
  • Wygasa: 13 dni, 13 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Hanowerze od zaraz dla osób bez znajomości języka na produkcji części samochodowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy kontroli jakości oraz obróbce elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,71 euro brutto na godzinę pracy, co daje około 1250 do 1600 euro netto miesięcznie po opłaceniu kosztów zamieszkania lub 1550 do 1900 euro netto miesięcznie dla osób które samodzielnie organizują sobie zamieszkanie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych, polegających na przeprowadzaniu obróbki oraz kontroli jakości części
  • pracownik będzie odpowiedzialny za konfekcjonowanie oraz pakowanie artykułów
  • wszelkie zlecane prace są proste i mają charakter pomocniczy

Oczekiwania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile wdziane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla par oraz grup
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie polsko niemieckiej umowy o pracę
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • możliwość przejścia na stałą umowę
  • zatrudnienie w nowoczesnym i dobrze wyposażonym zakładzie pracy
  • legalne warunki zatrudnienia – druk A1, kartę EKUZ, oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • dodatki za pracę w święta oraz w wakacje
  • system 3 zmianowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę dostępną poniżej:

ID ogłoszenia: 9035a28589999440

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz na produkcji części samochodowych bez języka Hannover”

  1. Tomasz 1970r na 7 grudnia 2017 @ 07:41

    Witam jestem zainteresowany Wasza ofertą pracy oprócz mnie jest jeszcze 5 osób gotowych do pracy. serdecznie pozdrawiam i licze na odpowiedz+48 725 808 937