€ 1640 euro/mc + zamieszkanie

Niemcy praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:29

Poszukujemy chętnych do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji dań mrożonych. Ogłoszenie z fabryki w Bremen dla 5 osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Termin: od zaraz
Pensja: 1640 euro miesięcznie brutto
Miejscowość: Bremen, Niemcy
Czas trwania umowy: od końca maja 2017
Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy przygotowywaniu dań gotowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się przygotowywaniem i układaniem składników na tortille
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz dbanie o ciągłość produkcyjną
  • pakowanie gotowych wyrobów do pudełek kartonowych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na hali przy obniżonej temperaturze przy ok. 2 stopniach Celsjusza
  • świetne zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie od stycznia 2017
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Od zaraz praca Niemcy na produkcji dań mrożonych, Bremen

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-bremen-na-produkcji-dan-mrozonych/

ID ogłoszenia: 42058448bcc3aa1b

3 komentarze na “Niemcy praca od zaraz na produkcji dań gotowych bez znajomości języka Brema”

  1. sylwia90903 na 6 grudnia 2016 @ 23:07

    Witam . Jestem zainteresowana oferta pracy . PROSZE O telefon 573091688

  2. jestem zainteresowany ta pracą
    mój nr telefonu 535877154

  3. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace.
    Moje dane:
    Daman Jesion
    664850556
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.