€ 2200/mc brutto

Niemcy praca od zaraz na produkcji jogurtów bez znajomości języka Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2020 05:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce ze Stuttgartu dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Niemczech przy produkcji jogurtów i serków w nowoczesnym zakładzie. Zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 10

Obowiązki:

  • w pierwszych dniach pracodawca zapewnia szkolenie wdrażające w obowiązki i BHP
  • później praca produkcyjna zgodnie z predyspozycjami – od zadań łatwiejszych do wymagających większego doświadczenia, przydzielanych zgodnie ze stażem
  • prace mogą polegać na przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych w procesie produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość wykonania badań na miejscu w cenie ok. 25 euro

Oferujemy:

  • odzież roboczą oraz niezbędne aktualnie środki ochronne
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoim umiejętności
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie poprowadzone w języku polskim
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz rekrutacyjny:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-fabryka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1925ece31724ec7b