€ 8,50 brutto

Praca Niemcy od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:28

Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka w fabryce na produkcji spożywczej kanapek od zaraz przy taśmie. Wyjazd zaplanowany na 15-go listopada 2014.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 8,50 euro brutto/h
Liczba miejsc: 7

Obowiązki:
Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na układaniu składników na kanapkach, sandwichach oraz wrapach. Ponadto zadania związane z pakowaniem i etykietowaniem wyrobów. Wszystkie zadania wykonywane w rękawiczkach z zachowaniem należytej higieny.

Wymagania:
- doświadczenie w produkcji żywności
- gotowość pracy na nadgodziny
- wytrzymałość fizyczna, brak nałogów
- aktualne badania sanitarne
- wysoka motywacja do podjęcia pracy za granicą
- dyspozycyjność pracownika minimum na 3 miesiące

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich za pośrednictwem agencji na okres 3 miesięcy
- możliwa stała praca bezpośrednio u pracodawcy po zakończeniu kontraktu
- zakwaterowanie w mieszkaniach wraz z pełnym wyposażeniem (łóżka, pościel, meble)
- koszt zakwaterowania 200 euro miesięcznie potrącany z wynagrodzenia
- możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/74/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączaniu klauzuli dotyczącej zgody przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse: ganztags-beruf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

ID ogłoszenia: 318545fee427b75d

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Kolonia”

  1. Grzegorz Sawosz na 10 listopada 2014 @ 19:32

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy,jestem z zawodu cukiernikiem mam 38 lat .proszę o kontakt …gs.janosik@gmail.com tel.661494793

  2. Dzień dobry, jestem osoba niesłyszących czy ogłoszenia są nadał aktualna, bez język , mieszkanie są gotową , bo akurat mam rodziny w kolonia

    w Razie prosimy o kontakty pod numerem
    Tel: 530-829-009

  3. witam bylbym zainteresowany wyjazdem i podjeciem pracy.pracowalem na lini przy pakowaniu miesa. nie posiadam zadnych nalogow. prosze o kontakt +48 607 671 199

  4. Proszę o kontakt boss14@onet.pl, lub pod nr tel 884-677-365

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą, nie posiadam żadnych nałogów, pracowałem na produkcji jako Monter/Pakowacz w LG Electronics na taśmie przy produkcji pralek przez 8 miesięcy, mam 20lat, posiadam badania na żywność. Prosze o kontakt +48 796 381 902