€ 1680 euro/mc brutto + zamieszkanie

Niemcy praca od zaraz na produkcji wafelków w czekoladzie bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 września 2016 05:34

Oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Dortmundu na produkcji wafelków czekoladowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech do zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Dortmund
Zarobki: 1680 euro brutto w przypadku opcji z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu lub 1860 euro brutto dla osób które nie będą korzystać z firmowego zakwaterowania
Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie nadzienia do wafelków
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych, mieszanie składników, kontrola jakości, itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, pracowitość
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • terminowe wypłacanie należności
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy za granicą
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-wafelków9/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 41757d60300bb5dd

3 Odpowiedzi na “Niemcy praca od zaraz na produkcji wafelków w czekoladzie bez języka Dortmund”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą. na podany email wysłałem CV w załączniku. Proszę o kontak email.

  2. Czy klauzule o przetwarzaniu danych należy umieścić po polsku czy niemiecku? Byłbym wdzięczny jakby ktoś wiedział.

  3. Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ogłoszeniem
    mój numer 509 634 873
    email jagoda29031995@o2.pl