€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz na zmywaku jako pomoc kuchenna w restauracji Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:28

Restauracja z Rostocku zatrudni pracownika na stanowisko pomocy kuchennej. Niemcy praca od września 2015 dla Polaków na zmywaku, przy zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Rostock

Opis zadań:

  • Praca na tym stanowisku będzie polegała na wsparciu prac odbywających się na kuchni.
  • Osoba zatrudniona pracuje na zmywaku, pomaga w pracach porządkowych oraz wykonuje zadania zlecone przez kucharza – kroi, myje, szatkuje.
  • Inne zadania tak jak: przecieranie stolików.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od września
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • niepodejmowanie pracy w roku 2015
  • zmotywowanie
  • dokładność
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • uczciwe zarobki
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie ok 250-300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz zdjęciem na adres:
praca@jeople.de

W tytule wiadomości należy wpisać: pomoc kuchenna

Źle zatytułowane wiadomości nie będą brane pod uwagę.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2452e3/

ID ogłoszenia: 60155ace21ba625f